Digium
Maç Yayınları
Maç yayınları listesi 2 günlük verilmiştir. (Her gün güncellenmektedir.)

Futbol

Pazar, 25 Eylül

İtalya Serie A - Hafta : 6
21:45
     -
 
D - 28/09/16 - 12:30  GOL (España)

Salı, 27 Eylül

UEFA Şampiyonlar Ligi - Grup : H, Matchday 2
21:45
     -
 
D - 28/09/16 - 15:30  Mediaset Italia 2

Çarşamba, 28 Eylül

CONMEBOL Copa Sudamericana - Round of 16 (2 Leg) [1-1]
AFC Champion's League - Semi Final (1 Leg)
UEFA Youth League (UNDER-19) - Grup : D, Matchday 2
Kosovo Superliga - Hafta : 7
Kosovo Superliga - Hafta : 7
UEFA Youth League (UNDER-19) - Grup : B, Matchday 2
UEFA Youth League (UNDER-19) - Grup : D, Matchday 2
Portuguese LigaPro - Hafta : 9
18:00
Polish Cup (Puchar Polski) - Round of 16
UEFA Youth League (UNDER-19) - Grup : C, Matchday 2
Slovenian 1. SNL - Hafta : 9
South African PSL - Hafta : 5
South African PSL - Hafta : 5
20:30
Premier League International Cup - Game 1
21:00
UEFA Şampiyonlar Ligi - Grup : D, Matchday 2
21:45
 
R - 29/09/16 - 02:10  ZDF / HD
UEFA Şampiyonlar Ligi - Grup : A, Matchday 2
UEFA Şampiyonlar Ligi - Grup : A, Matchday 2
UEFA Şampiyonlar Ligi - Grup : B, Matchday 2
UEFA Şampiyonlar Ligi - Grup : B, Matchday 2
UEFA Şampiyonlar Ligi - Grup : C, Matchday 2
UEFA Şampiyonlar Ligi - Grup : C, Matchday 2
UEFA Şampiyonlar Ligi - Grup : D, Matchday 2

Perşembe, 29 Eylül

CONMEBOL Copa Sudamericana - Round of 16 (2 Leg) [0-0]
CONMEBOL Copa Sudamericana - Round of 16 (2 Leg) [0-0]
01:15
 
D - 29/09/16 - 02:00  Premier Sports / HD
D - 29/09/16 - 02:00  eir Sport 2 / HD
Major League Soccer (MLS)
Major League Soccer (MLS)
Major League Soccer (MLS)
CONMEBOL Copa Sudamericana - Round of 16 (2 Leg) [2-1]
 
D - 29/09/16 - 14:00  Premier Sports / HD
D - 29/09/16 - 14:00  eir Sport 2 / HD
CONMEBOL Copa Sudamericana - Round of 16 (2 Leg) [1-0]
 
D - 29/09/16 - 06:00  eir Sport 2 / HD
D - 29/09/16 - 06:00  Premier Sports / HD
CONMEBOL Copa Sudamericana - Round of 16 (2 Leg) [0-2]
03:45
 
D - 29/09/16 - 12:00  Premier Sports / HD
D - 29/09/16 - 12:00  eir Sport 2 / HD
Major League Soccer (MLS)
Kosovo Superliga - Hafta : 7
Kosovo Superliga - Hafta : 7
UEFA Avrupa Ligi - Grup : B, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : C, Matchday 2
German Regionalliga - Nordost - Hafta : 9
18:00
Danish 1. Division - Weel 11
UEFA Avrupa Ligi - Grup : I, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : I, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : K, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : G, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : L, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : K, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : G, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : H, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : L, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : J, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : H, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : J, Matchday 2
UEFA Avrupa Ligi - Grup : C, Matchday 2